wedding g5d5e36b45 640Ślub to jeden z wyjątkowych momentów życia. Stąd też para młoda marzy, aby był on wyjątkowy. Trafionym konceptem może być uroczystość w górach. Urokliwa sceneria na wiele lat zapisze się w umysłach młodych oraz obecnych z nimi w tym ważnym momencie weselników.

Planowanie uroczystości ślubnej

Planowanie wesela w górach to niezaprzeczalnie spore wyzwanie na polu logistycznym. 1. Trzeba wybrać salę weselną >Zobacz<. 2. weselnikom trzeba zarezerwować nocleg. Ciekawą opcją może okazać się dajmy na to hotel w Zieleńcu, który zajmuje się organizacją przyjęć okolicznościowych. Korzystając z oferty tego typu obiektu, przyszli małżonkowie będą mieć zapewnione kompleksowe doradztwo podczas organizowania uroczystości - czytaj więcej: strona hotelu.

Ponadto trzeba także zorganizować środek transportu własny i gości, jak również znaleźć makijażystkę albo w danej miejscowości, albo chętną do wyjazdu. Wysiłek włożony w organizację na pewno będzie jednak wynagrodzony pięknymi chwilami spędzonymi w towarzystwie bliskiej osoby. Wesele w górach to wspaniałe przeżycie!

Wyjątkowy dzień

Wesele w górskim miasteczku to niezapomniane przeżycie dla młodych i świetna zabawa dla weselników. Rezerwując hotel w Zieleńcu z basenem, zapewnimy im ciekawe atrakcje i możliwość wypoczynku. Przez to będą długo wspominać tę uroczystość. Nowożeńcy będą mogli zaś złożyć przysięgę w malowniczej górskiej scenerii.

Podczas wesela goście będą mogli zakosztować prawdziwych górskich potraw i bawić się przy góralskiej muzyce. Na pewno wystarczy im także czasu na zwiedzenie okolicy.

Podróż nowożeńców

couple g5ec1c76a2 640Po ślubie czas na podróż poślubną. Dla wielbicieli dostępnych w górach atrakcji wspaniałą opcją może być Zieleniec. Hotel przy stoku jest świetnym miejscem wypadowym dla wypraw na trasy górskie oraz uprawiania innych aktywnych sposobów wypoczynku.

Wspólne wieczory można spędzać w luksusowym SPA jak >klik< bądź udając się na pyszną kolację, którą zaserwuje restauracja w Zieleńcu. Podróż nowożeńców do górskiej miejscowości na pewno będzie udaną decyzją, a plusem jest w tym przypadku to, że pomysł taki wcielić w życie można w dowolnym miesiącu.