mountain g3afca5b6f 640Nie da się ukryć, że rachunki za dostawę energii z roku na rok wprawiają w zdumienie wszystkich nas swoimi podwyżkami. Niestety, przewidywania kolejnych lat pokazują, iż owe rachunki mogą wręcz wzrastać z upływem czasu. Powinieneś zatem przygotować się i zadbać o relatywnie tanie dostawy wszelkiej energii takiej jak gaz czy prąd. Wspomniane rozwiązanie pozwalające na znaczne obniżenie kosztów rachunków znakomicie zda egzamin zarówno na terenie prywatnego domu, jak również różnego rodzaju moteli, hoteli czy ośrodków wypoczynkowych.

Jeżeli opłaty, które jesteś zobowiązany regularnie regulować są Twoim zdaniem o wiele za wysokie, warto początkowo dokonać prostej kalkulacji oraz przeliczenia ilości wykorzystanej energii do wyliczonej na koniec okresu rozliczeniowego kwoty. Jeżeli zobaczysz, że wspomniany rozrachunek jest ujemny, powinieneś pomyśleć nad zmianą dostawcy prądu. Warto wiedzieć, że różnice w abonamentach oferowanych przez konkretnych dystrybutorów niezwykle często są zróżnicowane do tego stopnia, że w końcowym rozliczeniu klient jest w stanie zaoszczędzić wręcz kilkaset złotych miesięcznie!

the hotel gf2e336edf 640Otwierając hotel, pensjonat, bądź agroturystykę koszty za dostawę energii jak wiadomo są znacznie wyższe, niż koszty energii w Twoim domu. Mając to na uwadze właściciele owych obiektów muszą znaleźć dostawcę oferującego najtańszy prąd dla firm, a dzięki temu mają oni możliwość przeznaczenia oszczędzonych kwot na pozostałe kwestie związane z otwarciem własnego obiektu. Często zdarza się bowiem, iż dostawcy energii mogą zaoferować znacznie bardziej atrakcyjną cenę prądu dla firm, niż ma to miejsce w przypadku osób fizycznych. Warto również mieć na uwadze, że do dostaw energii wliczony jest również gaz dla firm, a dzięki temu oszczędności Twojej firmy mogą być o wiele wyższe! Nie czekaj i już teraz zdecyduj się na zmiany dostawcy energii w swoim domu czy też obiekcie wypoczynkowym!

Źródła:

https://ecodlabiznesu.pl/zmiana-dostawcy-gazu/
https://ecodlabiznesu.pl/nie-jestes-przywiazany-do-jednego-dostawcy-zmiana-dostawcy-pradu-co-musisz-wiedziec/
https://ecodlabiznesu.pl/jak-zapewnic-bezpieczenstwo-energetyczne-firmie/